Bill Gates is van mening, dat hij niet onrechtmatig heeft gehandeld. Zijn advocaat heeft zijn Conclusie van Antwoord bij de rechtbank in Leeuwarden ingediend. De brief staat verderop in de tekst en er is ook een Engelse vertaling beschikbaar.
De heer Gates diende voor de rol van 27 november 2024 zijn schriftelijk verweer bij de rechtbank in Leeuwarden te overleggen. Zijn verweer is tegen de dagvaarding met de vorderingen die zeven Nederlandse eisers tegen hem op 14 juli 2023 bij de rechtbank in Leeuwarden hadden ingesteld. De zeven eisers (waarvan één persoon op 6 oktober 2023 op 52-jarige leeftijd al is overleden) hebben Bill Gates, Albert Bourla, de Nederlandse Staat en 14 andere Nederlandse kopstukken in persoon en als groep voor de rechter in Leeuwarden gedagvaard. De eisers zijn van mening, dat zij door de gedaagden opzettelijk zijn misleid en gedaagden – tevens in groepsverband – uitvoering geven aan het internationale project “Covid-19: The Great Reset”, waarvan de Covid-19 mRNA injecties een belangrijk deel van uitmaken. Gedaagden plegen daarmee jegens de zeven eisers en feitelijk jegens de gehele Nederlandse bevolking een onrechtmatige daad en zijn de gedaagden schadeplichtig jegens de zeven eisers en feitelijk jegens de gehele Nederlandse bevolking voor alle materiële en immateriële schade die zij en feitelijk de gehele Nederlandse bevolking hebben geleden en nog steeds lijden als gevolg van het onrechtmatige project Covid-19: The Great Reset en de daarbij behorende Covid-19 (mRNA) injecties.
De advocaat van Bill Gates heeft zijn Conclusie van Antwoord bij de rechtbank Leeuwarden ingediend. De Stichting Recht Op Recht heeft zijn processtuk gepubliceerd op haar website https://rechtoprecht.online. De Engelse vertaling staat hier: conclusie van antwoord engelse versie def*. De andere gedaagden hadden al eerder schriftelijk gereageerd met een Conclusie van Antwoord. Enkele zijn ook op de website van de stichting ROR gepubliceerd.
In de Conclusie van Antwoord van Bill Gates staat in hoofdlijnen het volgende:
Gates stelt dat de verwijten richting hem onjuist zijn. Hij heeft de eisers niet misleid, noch heeft hij hen op een andere manier onrechtmatig gehandeld. Voor toewijzing van de vorderingen van de eisers bestaat geen enkele grondslag, aldus de advocaat van de heer Gates.
Bill Gates verloor het door hem tegen de zeven eisers gestarte bevoegdheidsincident voor de rechtbank in Leeuwarden.
Bill Gates was van mening, dat de Nederlandse rechter en de rechtbank in Leeuwarden niet bevoegd zouden zijn om over hem te kunnen oordelen, omdat hij een Amerikaans staatsburger is. De zaak diende op 18 september jl. in Leeuwarden voor de Rechtbank aldaar. Bill Gates verscheen zelf niet voor de rechtbank in Leeuwarden, maar liet zich vertegenwoordigen door zijn advocaat van PelsRijcken Advocaten . Op 16 oktober jl. heeft de rechtbank in Leeuwarden vonnis gewezen en stelde daarbij vast dat de rechter in Nederland en de rechtbank in Leeuwarden wel degelijk bevoegd zijn. Bron: website stichting Recht Oprecht: https://rechtoprecht.online
De vordering in de civiele bodemprocedure:
Zeven eisers startten hun civiele zaak op 14 juli 2023 omdat zij vinden dat zij opzettelijk zijn misleid in het kader van het internationale project “Covid-19: The Great Reset”. De eisers stellen dat alle gedaagden, waaronder Bill Gates, persoonlijk en als groep onrechtmatig jegens hen hebben gehandeld, door hen opzettelijk, op onrechtmatige wijze te misleiden en hen daarbij ertoe te hebben bewogen de levensgevaarlijke Covid-19-injecties te laten zetten, waarvan Hofstra, Rutte, De Jonge, Gates, Bourla, cs. wisten of op zijn minst had moeten weten, dat deze mRNA injecties niet veilig en effectief waren en op geen enkele wijze een transmissie van besmetting konden voorkomen (“je doet het voor een ander.”) – Bron: zie dagvaarding met 91 Producties in Nederlands of Engels: https://rechtoprecht.online.
Het vervolg
De advocaten van de eisers laten Zebra Inspiratie weten dat zij namens hun cliënten, de eisers, op 9 december jl. een Akte Vermeerdering Eis ex art. 130 Rv tevens Akte indienen vaccinatiebewijzen van eisers en tevens een verzoek tot het houden van een Regiezitting bij de rechtbank in Leeuwarden hebben ingediend. De advocaten van de eisers hebben daarbij aangegeven, dat in de periode ná 14 juli 2023 tot heden ter onderbouwing van hun stellingen veel peer reviewed wetenschappelijk bewijs is geopenbaard, hetgeen zij alsnog als aanvullend bewijs bij de rechtbank willen indienen. Deze Akte zal spoedig door de stichting ROR op haar website worden gepubliceerd in de Nederlandse en de Engelse taal.
De Vermeerdering van Eis heeft betrekking op de grondslag van de dagvaarding. Gedaagden zijn ook ná 14 juli 2023 – ondanks alle door eisers overgelegde bewijzen, dat de Covid-19 (mRNA) injecties niet veilig en effectief zijn en nooit zijn getest / ontwikkeld om transmissie van het vermeende Sars-Cov-2 virus te voorkomen – onverminderd doorgegaan met het opzettelijk misleiden van de Nederlandse bevolking door de Covid-19 mRNA injecties ten volle te blijven promoten en aanhoudend te stellen dat deze veilig en effectief zijn.
De advocaten van eisers hebben in de Akte Vermeerdering van Eis ook melding gedaan van de mede door gedaagden gecreëerde ‘preferente werkelijkheid’ waarvan het project Covid-19: The Great Reset deel uitmaakt. Eisers merken daarbij op, dat gedaagden ieder voor zich en als groep weten, althans hebben moeten weten, dat de Covid-19 mRNA injecties niets van doen hebben met de volksgezondheid, maar puur zijn ontwikkeld als een biowapen voor het plegen van genocide op de mensheid. Dit internationaal maatschappelijk belangrijke feit zullen eisers in deze bodemprocedure onderbouwd aantonen.
Tijdens de verzochte regiezitting zal de rechtbank in overleg treden met de advocaten van partijen over hoe de bodemprocedure procesrechtelijk zal worden voortgezet. Daarbij zal ook worden bepaald of en wanneer de door eisers vermelde partijdeskundigen onder ede voor de rechtbank zullen worden gehoord. Het is dus nu nog onduidelijk op welke data de partijen en de partijdeskundigen in openbare zittingen (toegankelijk voor het publiek) voor de rechtbank Leeuwarden zullen moeten verschijnen. Al met al is deze civielrechtelijke bodemprocedure uniek in de wereld en van een zeer groot internationaal maatschappelijk belang. De Covid-19 mRNA injecties zijn ontwikkeld of als ‘vaccins’ voor de volksgezondheid, of als ‘biowapens’ tegen de volksgezondheid. De Covid-19 mRNA injecties kunnen namelijk niet beiden zijn, aldus de advocaten van de eisers.
Volg Zebra Inspiratie op Substack om op de hoogte te blijven van deze zaak. Achtergrondinformatie over de bodemprocedure is te vinden op www.rechtoprecht.online. Ook financiële steun door middel van donaties is mogelijk. Op die website is een donatiepagina.
Noot voor de media: voor vragen of aanvullende informatie erica@zebrainspiratie.nl
* Deze versie is vertaald door mijzelf en een advocaat, echter hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Voor de juiste informatie verwijzen wij naar de officiële brief van Pels/Rijcken.